Pliki cookies odpowiedzialne są za przechowanie pamięci odnośnie osobistych ustawień witryny, dzięki temu przy kolejnej wizycie możliwe jest wczytanie wybranych treści. Wszystkie informacje odnośnie tych plików dostępne są dla Użytkowników w zakładce Polityka Prywatności.
kredyty-szybko  - pożyczka bez zaświadczeń przez internet btn
Kobieta która daje kredyt online bez zaświadczeń

Najszybszy i najłatwiejszy kredyt online

Szybki kredyt online – sprawdź jak niska będzie rata!
Od 500 do 300 000!

Szybkie pożyczki do ręki Szybko

Decyzja podczas pierwszej rozmowy. Wszystko załatwisz przez internet lub telefon.

Chwilówki przez internet Darmowo

Nie trać pieniędzy na doradców finansowych. My załatwimy wszystko zupełnie za darmo.

Kredyt bez zaświadczeń o zatrudnieniu Wygodnie

Bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie przy komputerze, popijając ulubioną kawę.

Pożyczki dla bezrobotnych Profesjonalnie

Oferta śćiśle dopasowana do Twoich potrzeb oraz nieuwłaczająca finansowo.

Dane zawarte w Biurze Informacji Kredytowej

Czy warto dbać o swoją wiarygodność finansową? Do czego służy pozytywna historia kredytowa? W jakich sytuacjach bank nie udzieli nam kredytu? – Są to podstawowe pytania, najczęściej zadawane przez Klienta. Na wiele z nich możemy znaleźć odpowiedź w postaci obliczeń dotyczących oceny punktowej. Ocena ta jest miarodajną wartością, ponieważ powstaje zgodnie z danymi, pochodzącymi z Biura Informacji Kredytowej (BIK). Co zatem można robić, aby ocena punktowa była jak najlepsza?

Co to jest „ocena punktowa”?

„Ocena punktowa” jest terminem nowym, który pojawił się stosunkowo niedawno, wraz z wejściem na rynek szybkich pożyczek gotówkowych. Ocenę punktową możemy też nazywać wymiennie „score” - wyrazem pochodzącym z języka angielskiego, oznaczającym parametr, który przydaje się w ocenie zdolności kredytowej. Metoda ta jest niezwykle łatwa i polega na tym, że Klientowi przyznawana jest odpowiednia ilość punktów. Punkty te są obliczane za pomocą metody punktowej oceny ryzyka kredytowego. Metoda ta wykorzystuje również bardzo dużo informacji pochodzących z banków i SKOK-ów, ba, są one podstawowym źródłem obliczeń.

Jaki wpływ na ocenę zdolności kredytowej Klienta ma metoda oceny punktowej?

Wbrew pozorom, metoda oceny punktowej niesie za sobą szereg różnego typu wymiernych korzyści. Jeżeli dany Klient w szczególny sposób zadba o to, aby wynik oceny punktowej był jak najlepszy, może liczyć na szybką, bardzo profesjonalną ocenę ryzyka kredytowego. Skąd tak naprawdę wynika popularność tej metody? Jej podstawą jest to, że można ją zastosować w odniesieniu do stałych Klientów oraz do osób, które w ostatnim czasie podjęły współpracę z ową instytucją.

Korzyści, które pojawiają się w wyniku wysokiej oceny punktowej.

Korzyści, które są nagrodą za wysoką ocenę punkową:
• profesjonalna ocena zdolności kredytowej
• atrakcyjne oferty kredytowe
• dostęp do różnego rodzaju kredytów
• pozytywna decyzja kredytowa w kilka minut
• brak formalności

Wynik własnej oceny punktowej.

Wynik własnej oceny punktowej Klienta nie jest tajemnicą; jest to informacja, która w każdej chwili może zostać przekazana Kredytobiorcy. Wystarcz, aby Klient wypełnił wniosek o Raport PLUS z Informacją o Ocenie Punktowej i złożył go do Biura Obsługi Klienta BIK. Informacja ta udostępniana jest po uprzednim uiszczeniu niewielkiej opłaty. Istnieje również strona internetowa, która zawiera więcej szczegółowych informacji, w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości.

Wpływ Kredytobiorcy na jego ocenę punktową.

Niewątpliwie każda aktywność Klienta przyczynia się do jego sumarycznej oceny punktowej. Bardzo pozytywnie odbierana jest sumienność w spłacie zobowiązań, wliczając w to limity w ROR, a także transakcje, wykonane przy pomocy kart kredytowych.

Wysoka ocena punkowa zobowiązuje do terminowej spłaty istniejących kredytów oraz wywiązywania się z wcześniejszych zobowiązań.

20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250
Szybkie pożyczki

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki gotówkowe

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki hipoteczne

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki samochodowe

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki dla firm

kliknij i sprawdź ofertę

20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250
Copyright © - All rights reserved!
online
zwiń chat online
Alicja Alicja Malicka
specjalista ds. kredytów