Pliki cookies odpowiedzialne są za przechowanie pamięci odnośnie osobistych ustawień witryny, dzięki temu przy kolejnej wizycie możliwe jest wczytanie wybranych treści. Wszystkie informacje odnośnie tych plików dostępne są dla Użytkowników w zakładce Polityka Prywatności.
kredyty-szybko  - pożyczka bez zaświadczeń przez internet btn
Kobieta która daje kredyt online bez zaświadczeń

Najszybszy i najłatwiejszy kredyt online

Szybki kredyt online – sprawdź jak niska będzie rata!
Od 500 do 300 000!

Kredyty dostępne w sieci

Zasadą jest, że jeżeli dotyka nas trudna sytuacja finansowa lub niespodziewane kłopoty związane z brakiem pieniędzy, zwracamy się o kredyt do banku. Zapominamy o tym, że realizowane tam świadczenia okupione są staniem w kolejkach bankowych, wypełnianiem formalności oraz oczekiwaniem na decyzję kredytową, która niejednokrotnie bywa negatywna. Wszystkie te czynności pozostają niezmienne od lat i są stałym elementem tradycyjnej formy przyznawania kredytów. Nie należy zapominać też o innych możliwościach uzyskania pożyczki. Kredyt może przyznać jedynie bank, a inne instytucje finansowe mogą nam zaoferować jedynie pożyczkę. Przyznawanie kredytu jest realizowane w oparciu o przepisy prawne, które niekiedy są bardzo restrykcyjne dla Klienta. Oprócz tego, inną, równie ciekawą opcją jest pożyczenie pieniędzy od rodziny lub znajomych. Na pewno wiele osób korzystało już z tej opcji. Nie wszyscy jednak sporządzali przy tym umowę piśmiennicza, która zabezpieczałaby strony przed różnymi niepowodzeniami. Taka umowa gwarantuje płynność współpracy i gwarantować spłatę pożyczki.

Pożyczki pozabankowe i pożyczki prywatne to bardzo nowoczesne i kuszące możliwości dla potencjalnego Klienta. Tego rodzaju produkty to wynik działalności parabanków. Ich główną zaletą jest brak formalności i dokumentów. Klient nie traci swojego cennego czasu na oczekiwanie w kolejkach do okienka bankowego. Poza tym, firmy finansowe nie zajmują się weryfikacją finansów osoby ubiegającej się o pożyczkę, nie sprawdzając również Klienta w BIK. Instytucje pozabankowe, w trakcie złożenia tam wniosku kredytowego, starają się jak najlepiej dobrać ofertę pożyczkową dla Klienta. Znacznie też uproszczono procedurę pożyczkową. Decyzja kredytowa jest zawsze pozytywna i nie trwa długo. Jeżeli Klient otrzyma świadczenie, pieniądze trafiają na konto Pożyczkobiorcy bardzo szybko. Pieniądze te mogą również zostać przywiezione przez pracownika firmy do miejsca zamieszkania. W parabankach nie ma miejsca na dodatkowe koszty, o których Klient dowiaduje się po podpisaniu umowy lub też dodatkowe opłaty dotyczące pożyczki. Istnieje też kilka wad, o których każdy z ubiegających się o pożyczkę powinien bezwzględnie pamiętać. Najważniejszą i chyba największą z nich jest bardzo wysoki wskaźnik Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania, który ma znacznie większą wartość, niż w przypadku pożyczek udzielnych w tradycyjnym banku. W przypadku kredytów, zaciąganych na czas jednego roku lub dłużej, wskaźnik RRSO może wzrosnąć nawet kilkakrotnie.

Dużą ciekawość wśród ludzi budzą prywatne pożyczki, które są w Polsce jeszcze stosunkowo mało popularne oraz stanowią wynik sporych kontrowersji. Pożyczki o charakterze prywatnym zalicza się jednak do rozwiązań jak najbardziej przyszłościowych. Zasada jest niezwykle prosta i ogranicza się jedynie do wybrania odpowiedniej osoby, która zechce podjąć z nami współpracę. Jeżeli uzgodnimy kwotę pożyczanych pieniędzy i wysokość oprocentowania, to połowa sukcesu jest już za nami. Strony łączy umowa, która stanowi pewnego rodzaju zabezpieczenie dla interesów Klienta i pożyczkodawcy. Jeżeli zostanie ustalona wysokość oprocentowania, ostatnim krokiem jest przelanie pieniędzy na konto Interesanta. Czas realizacji przelewu bankowego jest krótki. Jak do tej pory, pożyczki prywatne są najtańszym produktem finansowym w zestawieniu z kredytami w bankach i chwilówkami. Całkowita suma kredytu zawiera odsetki od wysokości zaciąganego świadczenia bez żadnych dodatkowych czy ukrytych kosztów. Gdzie znaleźć osoby, które zechcą nam pożyczyć swoje pieniądze? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta i nie powinna nikogo zaskoczyć: Internet. W sieci można znaleźć wiele ofert osób prywatnych. Reasumując, Klient w chwili, gdy szuka dobrego rozwiązania kłopotów finansowych ma do wyboru: kredyt w banku, pożyczkę oferowaną przez instytucje finansowe oraz świadczenie o charakterze prywatnym. Każda z opcji ma swoje wady i zalety. Sami powinniśmy umieć zdecydować, która z nich będzie dla nas rozwiązaniem najbardziej zadowalającym.
20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250
Szybkie pożyczki

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki gotówkowe

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki hipoteczne

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki samochodowe

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki dla firm

kliknij i sprawdź ofertę

20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250
Copyright © - All rights reserved!
online
zwiń chat online
Alicja Alicja Malicka
specjalista ds. kredytów