Pliki cookies odpowiedzialne są za przechowanie pamięci odnośnie osobistych ustawień witryny, dzięki temu przy kolejnej wizycie możliwe jest wczytanie wybranych treści. Wszystkie informacje odnośnie tych plików dostępne są dla Użytkowników w zakładce Polityka Prywatności.
kredyty-szybko  - pożyczka bez zaświadczeń przez internet btn
Kobieta która daje kredyt online bez zaświadczeń

Najszybszy i najłatwiejszy kredyt online

Szybki kredyt online – sprawdź jak niska będzie rata!
Od 500 do 300 000!

Pożyczki bankowe na samochód

Kiedy Klient decyduje się wziąć kredyt, zwraca się w tej sprawie do banku, szczególnie, jeżeli chodzi mu o wysoką kwotę. Procedura obowiązująca w banku jest jednak długotrwała i wyczerpująca. Bank przede wszystkim analizuje sytuację finansową Klienta, sprawdza zaświadczenia o dochodach. W ten sposób jest realizowany pierwszy etap zabezpieczenia przed brakiem lojalności wobec banku. Oprócz powszechnie stosowanej analizy źródeł finansowych czy zdolności kredytowej Klienta, musimy też przeznaczyć swój czas na podjęcie decyzji kredytowej czy wypłatę środków pieniężnych. Dla niektórych zabiegi te nie stanowią przeszkody ze względu na wiarygodność banku, który w przekonaniu wielu osób, stanowi pewne źródło pieniędzy. Wynika to głównie z faktu, że wszystkie operacje finansowe poparte są przepisami prawnymi. Banki nie mogą decydować o wysokości oprocentowania, ponieważ muszą sugerować się zapisami na ten temat w regulaminie. Prawo zabrania bankom tworzenia zawiłych i niezrozumiałych umów dla Klienta. W przypadku RRSO banki mogą również poszczycić się najniższym wskaźnikiem, co wynika z braku dodatkowych kosztów kredytu. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w przypadku pożyczek prywatnych to najniższa wartość i wynosi zwykle kilkadziesiąt procent w skali roku.

Kredyt może być udzielany jedynie przez bank. Parabanki i instytucje prywatne nie mogą tego uczynić, ale mają możliwość dysponowania innymi świadczeniami. Na koszt kredytu składają się odsetki, o których zapis można znaleźć w umowie. Ich wysokość zależy od konkretnej placówki bankowej, kwoty pożyczanych pieniędzy, a czasem nawet tzw. promocji, w których niekiedy można wziąć kredyt. Dodatkowo nalicza się też koszty podpisania umowy. O wszystkich płatnościach Klient jest informowany przed podpisaniem umowy. Pożyczkobiorca może też ubezpieczyć kredyt. Nie jest to zabieg obowiązkowy, ale przydaje się on w chwili, gdy Klient będzie musiał stawić czoło trudnej sytuacji finansowej w trakcie spłaty rat. Ubezpieczenie wiąże się z kolejnymi kosztami, ale stanowi zabezpieczenie w razie utraty pracy czy chwilowo niższych zarobków. Możliwe jest wtedy zawieszenie spłaty kredytu na określony czas. Wystarczy w umowie zawrzeć datę spłaty całkowitego zadłużenia oraz poszczególnych rat. Jeżeli Klient nie ubezpieczył kredytu, a pojawiły się trudności z jego spłatą, oznacza to niedotrzymanie wyznaczonych terminów, co skutkuje naliczeniem przez bank dodatkowych kosztów.

Biorąc kredyt, należy pamiętać o tym, aby przeznaczyć pieniądze na cel, który jest opisany w umowie. Zapis ten nie dotyczy kredytu konsumpcyjnego lub kredytu gospodarczego, przeznaczanego na wydatki bieżące. Jeżeli umowa nie zostanie dotrzymana, bank może zażądać całkowitego zwrotu pożyczanej kwoty. Kredyty bankowe tak naprawdę nie są powszechnie dostępne, ze względu na to, iż placówki podejmują zasadnicze środki ostrożności. Liczy się przede wszystkim zdolność finansowa Klienta. Bez niej nie będzie możliwe przyznanie świadczenia. Dowodem na to, że jest ona na odpowiednim poziomie jest zaświadczenie o zarobkach. Bank może tez w każdej chwili skorzystać z informacji, znajdujących się w BIK. Zazwyczaj jest to stały element procedury pożyczkowej. Jeżeli ubiegamy się o pożyczkę, trzeba najpierw wybrać instytucję finansową, a dopiero potem złożyć w niej wniosek. W przeciwnym razie będzie to miało negatywny wpływ na naszą wiarygodność.
20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250
Szybkie pożyczki

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki gotówkowe

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki hipoteczne

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki samochodowe

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki dla firm

kliknij i sprawdź ofertę

20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250
Copyright © - All rights reserved!
online
zwiń chat online
Alicja Alicja Malicka
specjalista ds. kredytów