Pliki cookies odpowiedzialne są za przechowanie pamięci odnośnie osobistych ustawień witryny, dzięki temu przy kolejnej wizycie możliwe jest wczytanie wybranych treści. Wszystkie informacje odnośnie tych plików dostępne są dla Użytkowników w zakładce Polityka Prywatności.
kredyty-szybko  - pożyczka bez zaświadczeń przez internet btn
Kobieta która daje kredyt online bez zaświadczeń

Najszybszy i najłatwiejszy kredyt online

Szybki kredyt online – sprawdź jak niska będzie rata!
Od 500 do 300 000!

Przepisy pożyczek krótkoterminowych.

Informacje opisane w powyższej części nie są traktowane jako przepisy prawne. Możesz zrezygnować z pożyczki w ciągu 14 dni od chwili, w której podpisałeś umowę. W takiej sytuacji obowiązkowo musisz powiadomić kredytodawcę. Pożyczkę możesz spłacić dużo wcześniej, ale warunkiem jest spłacenie odsetek za rzeczywisty czas korzystania.

Kredyt w innym banku.

Nie należy się martwić zaciągniętymi wcześniej kredytami. Stałe dochody oraz ocena spłaty następnego obciążenia ma wpływ na udzielenie świadczenia.

Pożyczka bez przeszkód.

Jeżeli posiadasz realne możliwości spłaty obciążenia, serwis Kredyty-szybko.pl będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Obecnie bez zbędnych formalności udzielamy pożyczek wielu osobom. Możesz wydłużyć termin spłaty kredytu w razie nieprzewidzianych wydarzeń, czy też skorzystać z dogodnego systemu rat. U nas nie istnieją skomplikowane procedury.

Potrzebne dokumenty.

W naszym serwisie pożyczki udzielane są niezwykle szybko, bez komplikacji i bez zbędnych formalności. Aby uzyskać kredyt, trzeba być zameldowanym w Polsce oraz okazać informacje na temat dochodów. Kredytobiorca musi być osobą pełnoletnią.

Kwoty kredytu.

Wysokość pożyczki przede wszystkim jest uzależniona od realnych możliwości spłaty zadłużenia przez konkretnego Klienta. Kredyty są udzielane w kwotach od 300 zł do 120 tys. zł. Nasza firma stroni od zbędnych formalności oraz długotrwałych procedur. Bardzo krótki jest też czas oczekiwania na wypłacenie świadczenia. Profesjonalna grupa ekspertów chętnie pomoże w wybraniu odpowiedniej kwoty kredytu, oceni także możliwości spłaty kolejnego obciążenia. Wszystkie te usługi są świadczone zupełnie bezpłatnie.

Oprocentowanie pożyczki.

RRSO nie jest wiarygodnym i miarodajnym wskaźnikiem. Wynika to, z tego, że bywa on nieproporcjonalny przy pożyczkach krótkoterminowych oraz w momencie, gdy spłacamy raty kredytowe. W celu pozbycia się wszystkich obaw i wątpliwości odnośnie kredytu warto poddać analizie poniższy przykład: Dana osoba zaciąga pożyczkę w wysokości 100 zł na czas jednego tygodnia. Po upływie tego czasu będzie musiał oddać 101 zł. Wynika z tego, że RRSO wynosi 67,77%. Inny Klient zaciągnie identyczną kwotę na okres 365 dni, ale po zsumowaniu odda pod koniec roku 167,77 złotych. RRSO będzie również na poziomie 67,77%. Powyższy przykład wraz z obliczeniami nie jest w stanie zobrazować korzyści wynikających z danej pożyczki krótkoterminowa.

Dodatkowe koszty.

Serwis Kredyty-szybko.pl przygotował dla Kredytobiorców przejrzyste oraz proste oferty pożyczkowe. W momencie podpisywania umowy nie będziemy zaskoczeni wysokością spłaty całkowitego zadłużenia, wielkością stopy procentowej, czy terminami spłat, co daje niejako komfort dla Klienta. Pracownicy serwisu Kredyty-szybko.pl są cały czas do dyspozycji naszych Klientów. Na wszystkie pytania będą udzielone odpowiedzi. Grupa ekspertów bez problemu udzieli informacji na temat kredytów oraz formalności związanych z ich uzyskaniem, a ponadto rozwiewają ewentualne niejasności. Nasz serwis wystrzega się ukrytych opłat. Jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo danych osobowych każdego z Was, ponieważ kierujemy się dobrem Klienta. Twój czas i pieniądze są dla nas najważniejsze. Bardzo zależy nam na tym, aby Kredytobiorca został dokładnie zapoznany z umową, przed podpisaniem jakichkolwiek dokumentów.

Opłaty kredytowe.

Opłaty kredytowe są uzależnione od wysokości kredytu oraz od terminu jego spłaty. Po przesłaniu poprawnie wypełnionego, wniosku udzielane są pozostałe, równie ważne informacje na temat dalszego postępowania.

Wysłanie wniosku.

Wysłanie poprawnie wypełnionego wniosku nie jest niczym wiążącym, co oznacza, że jedynie podpisanie umowy umożliwia podjęcie dalszych działań.

Sposób otrzymania pożyczki.

Zanim zostanie podjęta decyzja, eksperci serwisu Kredyty-szybko.pl dokonują weryfikacji danych osobowych Klientów, którzy złożyli wnioski. Kolejnym etapem jest analiza sytuacji materialnej Kredytobiorcy, która ma największy wpływ na decyzję. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze mogą być przelane na rachunek bankowy Kredytobiorcy.

Termin spłaty.

Serwis Kredyty-szybko.pl oferuje przedłużenie terminu spłaty kredytu bez zbędnych formalności. Nie ponosimy wtedy żadnych dodatkowych opłat, a wysokość oprocentowania nie ulega zmianie. Warunki spłaty kredytu znajdują się w aneksie do umowy, która jest dosyć znaczącą częścią. Takimi warunkami są przede wszystkim: zmniejszenie wysokości raty oraz zwiększenie sumy odsetek. W serwisie Krredyty-szybko.pl spłatę rat kredytowych możesz przedłużyć na okres nie dłuższy, niż 108 tygodni, czyli około 2 lat.

Opóźnieniem spłaty.

Czasem bywa tak, że nie będzie możliwa spłata kredytu we wcześniej ustalonym terminie. W takim wypadku należy skontaktować się z Kredytodawcą, który umożliwi wyjście z trudnej sytuacji dzięki ustaleniu innej, równie dogodnej opcji. Kredyt będzie można zawiesić lub też odwlec w czasie terminy spłaty poszczególnych rat. Odsetki, które pojawią się w trakcie niespłacania rat w terminie, będą dodane do całości sumy kredytu. W przypadku, gdy nie powiadomimy kredytodawcy o kłopotach, zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami, jakie wynikają z niewywiązywania się z umowy.

Niespłacanie rat.

Niespłacanie rat jest jednoznaczne z niewywiązaniem się z umowy. Jest to powód do wypowiedzenia umowy przez bank w okresie 30 dni. Instytucja ta może od nas wymagać natychmiastowej spłaty całego kredytu. Procedura dotycząca dalszego postępowania w takim przypadku jest opisana w umowie.

Weryfikacja

Weryfikacja następuje na podstawie przelewu weryfikacyjnego z rachunku bankowego użytkownika. Opłata weryfikacyjna jest dobrowolna, jednorazowa i nie podlega zwrotowi. Samo złożenie wniosku oraz weryfikacja nie daje podstaw roszczeniowych o udzielenie pożyczki. Wnioskujący o pożyczkę może spotkać się z odmową udzielenia pożyczki bez podania przyczyn.

20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250
Szybkie pożyczki

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki gotówkowe

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki hipoteczne

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki samochodowe

kliknij i sprawdź ofertę

Pożyczki dla firm

kliknij i sprawdź ofertę

20141112_baner kg_tm2_300x250_logo Image Banner 300 x 250
Copyright © - All rights reserved!
online
zwiń chat online
Alicja Alicja Malicka
specjalista ds. kredytów